Mecz Atletico Madrid - Real Betis zakończony wynikiem 3-0

Dnia 2021-10-31 15:15 na stadionie Estadio Wanda Metropolitano rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 12 pomiędzy Atletico Madrid a Real Betis.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Atletico Madrid a Real Betis wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: Y. Carrasco 26' 1-0 Á. Correa G. Pezzella 63' 2-0 João Félix 80' 3-0 Y. Carrasco

Żółte kartki Atletico Madrid:

Żółte kartki Real Betis:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Real Betis:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Atletico Madrid zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Osasuna natomiast Real Betis z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Elche.

Wierni fani śledzą starcia w lidze La Liga. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak nierzadko zapewniły wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz gole, nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych orazśledzić mecze futbolowe lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Atletico Madrid oraz Real Betis i ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio Wanda Metropolitano.