Na stadionie San Mamés Barria miał miejsce mecz między Athletic Club oraz Granada CF zakończony wynikiem 2-2

Athletic Club kontra Granada CF, wynik 2-2.

Pierwsza połowa meczu między Athletic Club a Granada CF zakończyła się 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-11-26 20:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Athletic Club oraz Granada CF.

Gole strzelali: Raúl García 10' 1-0 Muniain D. Machís 25' 1-1 Jorge Molina Jorge Molina 34' 1-2 Luís Maximiano 76' 2-2

Żółte kartki Athletic Club: Oier Zarraga 62'

Żółte kartki Granada CF: Germán Sánchez -5' Ángel Montoro 40'

Czerwone kartki Athletic Club: Iñigo Martínez 90'

Czerwone kartki Granada CF:

Główny arbiter spotkania to Adrián Cordero. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Athletic Club zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Getafe oraz Sevilla a Granada CF podejmie Laguna. Następne mecze zagra z drużynami Alaves oraz Cadiz.

Wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą potyczki ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Oier Zarraga Germán Sánchez częstokroć zagwarantowały fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, wyśmienite bramki oraz asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Niesamowite zmagania między zawodnikami z ligi okazują się zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że są to spotkania nudne. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi La Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Athletic Club i Granada CF w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak San Mamés Barria.