Spotkanie Elche - Atletico Madrid zakończone wynikiem 0-2

Elche - Atletico Madrid, wynik końcowy 0-2. Dnia 2022-05-11 19:30 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Elche a Atletico Madrid.

Pierwsza połowa meczu między Elche a Atletico Madrid zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: Matheus Cunha 28' 0-1 Renan Lodi R. De Paul 62' 0-2 A. Griezmann

Żółte kartki Elche: Pere Milla 7' Pedro Bigas 40'

Żółte kartki Atletico Madrid: Renan Lodi 35' Geoffrey Kondogbia 90'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter spotkania to Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Elche stanie naprzeciw Getafe, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz natomiast Atletico Madrid z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej oddani fani piłki nożnej śledzą starcia, które startują w lidze La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Pere Milla Renan Lodi wielokrotnie zapewniają wyśmienitym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Walki między piłkarzami bywają bardzo zagorzałe, nie często okazuje się, że spotkania męczą kibica. Natrafiamy na przechodzące do historii asysty oraz gole, ostre faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Elche i Atletico Madrid z ligi La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.