Athletic Club kontra Atletico Madrid, wynik spotkania - 0-1

Athletic Club kontra Atletico Madrid, wynik końcowy 0-1. W dniu 2022-10-15 19:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 9 pomiędzy Athletic Club a Atletico Madrid.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Athletic Club i Atletico Madrid wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: A. Griezmann 47' 0-1 Álvaro Morata

Żółte kartki Athletic Club:

Żółte kartki Atletico Madrid: José María Giménez 36' Álvaro Morata 57' Jan Oblak 68' Saúl Ñíguez 85' Axel Witsel 90' Ivo Grbić 90'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter meczu to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Athletic Club zmierzy się już z Getafe, następne spotkania z drużynami Barcelona oraz Villarreal a Atletico Madrid zmierzy się z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Bayer Leverkusen.

W dzisiejszych czasach fani futbolu śledzą poczynania ligi La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. José María Giménez często zagwarantowały wyborowym sympatykom wiele przeżyć. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz gole, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to mecze usypiające. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych,oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Athletic Club i Atletico Madrid i ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, San Mamés Barria.