Atletico Madrid vs Valladolid, wynik spotkania 3-0

Atletico Madrid vs Valladolid wynik 3-0. Dnia 2023-01-21 17:30 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki Regular Season - 18. Na przeciw siebie stanęły Atletico Madrid i Valladolid.

Po pierwszej połowie meczu między Atletico Madrid i Valladolid wynik to 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: Álvaro Morata 18' 1-0 A. Griezmann A. Griezmann 23' 2-0 N. Molina Hermoso 28' 3-0

Żółte kartki Atletico Madrid: Reinildo Isnard Mandava 36'

Żółte kartki Valladolid: Kike Pérez 38'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Valladolid:

Główny arbiter meczu to Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Atletico Madrid stawi czoła Real Madrid, następne spotkania z drużynami Osasuna i Getafe. Kolejno natomiast Valladolid z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Osasuna.

Coraz częściej wierni fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Reinildo Isnard Mandava Kike Pérez często zapewniają kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami z ligi bywają nader zażarte, nie często bywa, że są to potyczki mało interesujące. Nieustannie natrafiamy na nieczyste faule zakończone żółtym kartonikiem, spektakularne asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Atletico Madrid i Valladolid w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Estádio Cívitas Metropolitano.