Mecz między Osasuna oraz Atletico Madrid na stadionie Estadio El Sadar dnia 2023-01-29 15:15: 0-1

Osasuna vs Atletico Madrid 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Osasuna a Atletico Madrid wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-01-29 15:15 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się mecz ligi La Liga kolejki 19 pomiędzy Osasuna a Atletico Madrid.

Gole strzelali: Saúl 74' 0-1 R. De Paul

Żółte kartki Osasuna: Darko Brašanac 70'

Żółte kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter meczu - Javier Alberola Rojas, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Osasuna zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Valladolid oraz Real Madrid a Atletico Madrid podejmie Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Athletic Club.

Coraz częściej liczni fani futbolu z dużym zapałem śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Darko Brašanac wielokrotnie zagwarantowały swoim stałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Nieustannie obserwujemy nieczyste faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Walki między zawodnikami z ligi bywają niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to spotkania nudne. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze piłkarskie ligi La Liga. Osasuna i Atletico Madrid jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio El Sadar.