Spotkanie pomiędzy Celta Vigo i Atletico Madrid na stadionie Abanca-Balaídos dnia 2023-02-12 15:15: 0-1

Dnia 2023-02-12 15:15 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 21 pomiędzy Celta Vigo a Atletico Madrid.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Celta Vigo a Atletico Madrid zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Depay 89' 0-1

Żółte kartki Celta Vigo: J. Aidoo 4' G. Veiga 8'

Żółte kartki Atletico Madrid: R. Mandava 41' D. Simeone 72' N. Molina 87'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Atletico Madrid: S. Savic 70'

Główny arbiter meczu to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Celta Vigo zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Valladolid i Osasuna natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Sevilla.

Kibice śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Złożone z zdolnych napastników/obrońców drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. J. Aidoo R. Mandava stale zapewniają wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nie są warte uwagi. Stale natrafiamy na idealne gole oraz asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich lubianych drużyn jak Celta Vigo oraz Atletico Madrid w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Abanca-Balaídos.