Dnia 2023-05-14 14:15 na obiekcie Estadio Manuel Martínez Valero miało miejsce spotkanie między Elche i Atletico Madrid zakończone wynikiem 1-0

Elche - Atletico Madrid, wynik 1-0. W dniu 2023-05-14 14:15 na obiekcie sportowym Estadio Manuel Martínez Valero odbył się mecz ligi La Liga kolejki 34 pomiędzy Elche a Atletico Madrid.

Po pierwszej połowie spotkania między Elche oraz Atletico Madrid wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Fidel 41' 1-0

Żółte kartki Elche: Fidel 30' Lautaro Blanco 36'

Żółte kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter meczu to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Elche stanie naprzeciw Getafe, następne spotkania z drużynami Sevilla i Athletic Club. Kolejno natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Osasuna. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Real Sociedad.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze La Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak m.in. Fidel nierzadko zagwarantowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się ostre faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe asysty i gole dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Elche oraz Atletico Madrid jak ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Manuel Martínez Valero.