Dnia 2023-05-24 20:00 na obiekcie RCDE Stadium odbył się mecz pomiędzy Espanyol i Atletico Madrid: 3-3

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Espanyol a Atletico Madrid wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

W dniu 2023-05-24 20:00 na stadionie RCDE Stadium rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Espanyol a Atletico Madrid.

Gole strzelali: Saúl 21' 0-1 Hermoso A. Griezmann 44' 0-2 Y. Carrasco 46' 0-3 C. Montes 64' 1-3 Aleix Vidal Joselu 76' 2-3 Vinicius Souza 79' 3-3 Aleix Vidal

Żółte kartki Espanyol: Aleix Vidal 66' Vinícius Souza 80'

Żółte kartki Atletico Madrid: Ivo Grbić 75' Carlos Martín 89' José María Giménez 90'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Espanyol zmierzy się już z Almeria, następne spotkania z drużynami Villarreal i . Kolejno natomiast Atletico Madrid podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi La Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Aleix Vidal Ivo Grbić wielokrotnie zapewniły własnym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż mecze nas nudzą. Systematycznie zdarzają się nieczyste faule, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania sportowe popularnej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Espanyol i Atletico Madrid oraz ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, RCDE Stadium.