Mecz Atletico Madrid kontra Barcelona zakończony wynikiem 0-3

Atletico Madrid vs Barcelona, wynik spotkania - 0-3

Wczorajszy wieczór przyniósł zmagania na najwyższym poziomie w hiszpańskiej La Liga, gdy Atletico Madrid podejmowało u siebie zespół Barcelony. Mecz od samego początku dostarczał emocji, ale ostatecznie to goście okazali się skuteczniejsi, zwyciężając 3:0. Spotkanie to miało miejsce 17 marca 2024 roku o godzinie 20:00 na Estádio Cívitas Metropolitano, a wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Barcelony 1:0.

Cadiz kontra Atletico Madrid 2-0

Cadiz vs Atletico Madrid, wynik meczu: 2-0

W meczu 28. kolejki La Liga pomiędzy Cadiz a Atletico Madrid, który odbył się 9 marca o godzinie 15:15 na Estadio Nuevo Mirandilla, to drużyna gospodarzy zaskoczyła faworytów, wygrywając 2-0. Już w pierwszej połowie Cadiz wyszło na prowadzenie, utrzymując swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Atletico Madrid kontra Real Betis, wynik 2-1

Na obiekcie Estádio Cívitas Metropolitano dnia 2024-03-03 15:15 miało miejsce spotkanie Atletico Madrid vs Real Betis zakończone wynikiem 2-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Atletico Madrid a Real Betis dostarczył kibicom pełnej emocji rywalizacji w ramach La Liga. Spotkanie to odbyło się 3 marca o godzinie 15:15 na Estádio Cívitas Metropolitano, zakończone zwycięstwem Atletico Madrid 2-1 nad Real Betis. Gospodarze objęli prowadzenie już w pierwszej połowie, utrzymując swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Almeria vs Atletico Madrid zakończony wynikiem 2-2

Na stadionie Power Horse Stadium dnia 2024-02-24 20:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Almeria oraz Atletico Madrid: wynik 2-2

Wczorajszy wieczór na Power Horse Stadium był pełen emocji, gdy drużyny Almerii i Atletico Madrid zmierzyły się w zaciętym starciu w ramach 26. kolejki La Liga. Mecz zakończył się remisem 2-2, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Już na przerwie wynik wskazywał remis 1-1, a ostateczny rezultat nie dał jednoznacznej odpowiedzi na to, która drużyna była lepsza tego wieczoru. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły tego niezwykle emocjonującego spotkania!

Mecz pomiędzy Atletico Madrid kontra Las Palmas 5-0

Mecz Atletico Madrid - Las Palmas zakończony wynikiem 5-0 dnia 2024-02-17 13:00

W sobotnim starciu w ramach 25. kolejki La Ligi Atletico Madrid podejmowało Las Palmas na Estádio Cívitas Metropolitano. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali aż 5-0. Już na przerwę "Los Colchoneros" prowadzili 2-0, a ostateczny wynik ustalili pod koniec drugiej połowy. Mecz odbył się 2 dni temu, 17 lutego 2024 roku o godzinie 13:00.

Mecz Sevilla - Atletico Madrid, wynik 1-0

Sevilla kontra Atletico Madrid, wynik spotkania: 1-0

Wczorajszy wieczór na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán obfitował w emocje podczas starcia pomiędzy Sevillą a Atletico Madrid. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył zespół Sevilla, utrzymując prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz ten miał miejsce w ramach 24. kolejki hiszpańskiej La Liga, rozpoczął się o godzinie 17:30 czasu lokalnego. To był wieczór pełen futbolowych emocji!

Atletico Madrid kontra Rayo Vallecano, wynik końcowy 2-1

Dnia 2024-01-31 20:00 miał miejsce mecz Atletico Madrid - Rayo Vallecano - wynik 2-1

W ostatnim starciu ligowym Atletico Madrid podejmowało Rayo Vallecano na Estádio Cívitas Metropolitano. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, pomimo wyrównanego początku meczu, który zakończył się wynikiem 1-1 na przerwę. Mecz odbył się siedem dni temu, 31 stycznia o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

Mecz pomiędzy Real Madrid - Atletico Madrid, wynik 1-1

Mecz między Real Madrid i Atletico Madrid zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-02-04 20:00 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu

W relacji ze spotkania La Liga pomiędzy Real Madrid a Atletico Madrid, które odbyło się 4 lutego 2024 roku o godzinie 20:00 na Estadio Santiago Bernabéu, obie drużyny podzieliły się punktami po zaciętym starciu. Mecz zakończył się remisem 1-1, a prowadzenie na przerwę objęli zawodnicy Realu Madrid, zdobywając bramkę w pierwszej połowie.