Granada CF vs Atletico Madrid, wynik spotkania: 2-1

Granada CF vs Atletico Madrid, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Granada CF i Atletico Madrid wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2021-12-22 18:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Los Cármenes rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 9. Zmierzyły się Granada CF i Atletico Madrid.

Gole strzelali: João Félix 2' 0-1 T. Lemar D. Machís 17' 1-1 Jorge Molina Jorge Molina 61' 2-1 L. Suárez

Żółte kartki Granada CF: Luis Maximiano 66' Isma Ruiz 69' Monchu 86' Raul Torrente Navarro 90'

Żółte kartki Atletico Madrid: Rodrigo de Paul 7'

Czerwone kartki Granada CF:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Hernández. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Granada CF stawi czoła Elche, następne spotkania z drużynami Barcelona i Getafe a Atletico Madrid podejmie Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Majadahonda i Villarreal.

Fani futbolu śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Luis Maximiano Rodrigo de Paul raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że spotkania nudzą. Stale zdarzają się niezwykłe asysty oraz gole, bezwzględne faule gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Granada CF i Atletico Madrid z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Estadio Nuevo Los Cármenes.