Dnia 2024-01-31 20:00 miał miejsce mecz Atletico Madrid - Rayo Vallecano - wynik 2-1

W ostatnim starciu ligowym Atletico Madrid podejmowało Rayo Vallecano na Estádio Cívitas Metropolitano. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, pomimo wyrównanego początku meczu, który zakończył się wynikiem 1-1 na przerwę. Mecz odbył się siedem dni temu, 31 stycznia o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

Mecz Atletico Madrid vs Rayo Vallecano - relacja

Dziś na Estádio Cívitas Metropolitano odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Rayo Vallecano. Spotkanie to miało miejsce w ramach 20. kolejki La Liga.

Po pierwszej połowie wynik był remisowy - 1-1. Pierwszą bramkę zdobył Reinildo dla Atletico Madrid w 35. minucie, a odpowiedział na nią Álvaro García z Rayo Vallecano w 42. minucie. Ostateczne rozstrzygnięcie przyniosła dopiero ostatnia minuta spotkania, kiedy to Memphis Depay zdobył bramkę na wagę zwycięstwa dla Atletico.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, co dodawało dodatkowej energii zawodnikom na boisku.

Warto zauważyć, że żółte kartki zostały pokazane zawodnikom obu drużyn, a w 90. minucie Josep Chavarría z Rayo Vallecano otrzymał czerwoną kartkę.

Następne mecze dla Atletico Madrid to spotkania z Athletic Club, Sevillą i Las Palmas, natomiast dla Rayo Vallecano czekają konfrontacje z Sevillą, Mallorcą i Realem Madryt.