Mecz między Girona oraz Atletico Madrid zakończony wynikiem 4-3 dnia 2024-01-03 20:30 na obiekcie Estadi Municipal de Montilivi

Dramatyczny mecz La Liga pomiędzy drużynami Girona i Atletico Madrid dostarczył kibicom niezwykłych emocji. Spotkanie, które odbyło się w Estadi Municipal de Montilivi, zakończyło się wynikiem 4-3 na korzyść Girony, pomimo że na przerwę drużyna Atletico prowadziła 3-2. Mecz miał miejsce 3 stycznia 2024 roku o godzinie 20:30, stanowiąc niezapomniane wydarzenie 19. kolejki La Liga.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Girona a Atletico Madrid

Wynik meczu

Mecz zakończył się wynikiem 4-3 na korzyść drużyny Girona, która zdołała utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Wynik do przerwy wynosił 3-2, a emocje sięgały zenitu w drugiej połowie spotkania.

Relacja

Kibice zgromadzeni na Estadi Municipal de Montilivi mieli okazję być świadkami prawdziwej futbolowej uczty. Mecz rozpoczął się od szybkiego gola zdobytego przez drużynę gospodarzy, który padł już w 2. minucie. Valery popisał się precyzyjnym uderzeniem, dając prowadzenie swojej drużynie.

Jednak goście szybko odpowiedzieli, gdy Álvaro Morata w 14. minucie wyrównał stan meczu. Następnie Sávio, będący w świetnej formie, wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie Gironie 2-1.

Atletico Madrid jednak nie zamierzało się poddać i dzięki bramce D. Blinda w 39. minucie oraz Álvaro Moraty w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, odwrócili losy spotkania na swoją korzyść, prowadząc 3-2 na przerwę.

Po zmianie stron przewaga gości została utrzymana, gdy Álvaro Morata w 54. minucie strzelił hat-tricka, wyrównując stan meczu na 3-3. W końcówce emocji dostarczył Iván Martín, który zdobył bramkę na wagę zwycięstwa dla Girony w doliczonym czasie gry.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a sędzia Alejandro Hernández pokazał żółtą kartkę Mario Hermoso z Atletico Madrid w doliczonym czasie gry. Czerwonych kartek nie ujrzał żaden z piłkarzy.

Mecz ten na pewno zostanie zapamiętany przez kibiców obu drużyn, a zwłaszcza przez sympatyków Girony, którzy cieszyli się z cennego zwycięstwa. Niesamowita walka do samego końca sprawiła, że emocje sięgały zenitu, a piłkarskie widowisko dostarczyło pełnej gamy emocji.

Następne mecze dla drużyny Girona to starcia z Almerią, Sevillą oraz Celtą Vigo, natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Realem Madryt, Granadą oraz Valencią.