Dnia 2024-04-21 16:30 na stadionie Estadio de Mendizorroza odbył się mecz Alaves kontra Atletico Madrid zakończony wynikiem 2-0

Wczorajszy wieczór na Estadio de Mendizorroza był niezwykle emocjonujący dla kibiców piłki nożnej, którzy zgromadzili się na meczu pomiędzy drużynami Alaves i Atletico Madrid. Spotkanie to odbyło się w ramach 32. kolejki La Ligi, a ostatecznie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Alaves, a gole padły o godzinie 16:30. To było widowisko, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich obserwatorów.

Relacja z meczu piłki nożnej: Alaves - Atletico Madrid

Zapraszam Państwa do relacji z emocjonującego spotkania pomiędzy drużynami Alaves i Atletico Madrid, które odbyło się na Estadio de Mendizorroza w ramach 32. kolejki La Liga.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:30 w znakomitej atmosferze, gdzie kibice obu drużyn dopingowali swoje zespoły już od pierwszego gwizdka sędziego Jesusa Gila Manzana.

Pierwsza połowa okazała się bardzo wyrównana, jednak to gospodarze wyszli na prowadzenie w 15. minucie za sprawą Carlosa Benavídeza, który wykorzystał sytuację po asyście Kike García. Wynik do przerwy wynosił 1-0 na korzyść Alaves.

Druga połowa to dalsza walka i emocje na boisku. Obie drużyny starały się zdobyć bramkę, ale to Luis Rioja zapewnił swojej drużynie pewne zwycięstwo strzelając gola na 2-0 w ostatnich momentach meczu (90'). Carlos Vicente zanotował asystę przy tej bramce.

Gospodarze mieli sporo kłopotów z dyscypliną, co potwierdzają żółte kartki dla Jon Guridi (2'), Javi López (6'), Abdelkabira Abqara (33'), Carlosa Benavídeza (49') oraz Rafy Marína (68').

Goście również otrzymali żółte kartki: Ángel Correa (45'), César Azpilicueta (50'), Stefan Savić (68').

Nie odnotowano czerwonych kartek na boisku, ale emocje i napięcie były wyczuwalne przez całe spotkanie.

Po tym zwycięstwie Alaves czeka kolejno na mecze z Celta Vigo, Valencią i Gironą, natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Athletic Club, Mallorcą i ponownie z Celtą Vigo.

To był pełen emocji mecz, który dostarczył kibicom wiele radości i wrażeń. Alaves pokazało się z bardzo dobrej strony, zdobywając cenne trzy punkty w starciu z mocnym rywalem jakim jest Atletico Madrid.