Na obiekcie Estádio Cívitas Metropolitano dnia 2023-08-14 19:30 odbył się mecz Atletico Madrid kontra Granada CF zakończony wynikiem 3-1

Po pierwszej połowie meczu między Atletico Madrid i Granada CF wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2023-08-14 19:30 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 1. Zmierzyły się Atletico Madrid oraz Granada CF.

Gole strzelali: Álvaro Morata 45' 1-0 Samu 62' 1-1 Gonzalo Villar M. Depay 67' 2-1 Y. Carrasco Marcos Llorente 90' 3-1

Żółte kartki Atletico Madrid: Mario Hermoso 39' Álvaro Morata 42' César Azpilicueta 90'

Żółte kartki Granada CF: Gerard Gumbau 10'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Granada CF:

Główny sędzia meczu - Juan Luis Pulido Santana, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Atletico Madrid stanie naprzeciw Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz Valencia. Kolejno natomiast Granada CF zmierzy się z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca oraz Real Sociedad.

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Mario Hermoso Gerard Gumbau stale gwarantują wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki między graczami okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy każdego z fanów, aby oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Atletico Madrid i Granada CF w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estádio Cívitas Metropolitano.