Mecz Atletico Madrid kontra Real Sociedad, wynik końcowy 2-1

Atletico Madrid kontra Real Sociedad 2-1.

Po pierwszej połowie meczu między Atletico Madrid a Real Sociedad wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2023-05-28 17:00 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Atletico Madrid a Real Sociedad.

Gole strzelali: A. Griezmann 37' 1-0 R. De Paul N. Molina 73' 2-0 A. Griezmann A. Sørloth 88' 2-1 Brais Méndez

Żółte kartki Atletico Madrid: Rodrigo de Paul 59' Mario Hermoso 63'

Żółte kartki Real Sociedad: Mikel Merino 27' Aritz Elustondo 54'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny arbiter meczu to Juan Luis Pulido Santana, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Atletico Madrid stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz . Kolejno natomiast Real Sociedad zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani śledzą potyczki, które startują w lidze La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Rodrigo de Paul Mikel Merino nieustannie zapewniają wyśmienitym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Nieustannie zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące walki między piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, nie często zdarza się, iż są to potyczki statyczne. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Atletico Madrid i Real Sociedad i ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Estádio Cívitas Metropolitano.