Mecz Las Palmas kontra Atletico Madrid zakończony wynikiem 2-1 na stadionie Estadio de Gran Canaria dnia 2023-11-03 20:00

W emocjonującym starciu dwóch drużyn piłkarskich, Las Palmas podejmowało Atletico Madrid na Estadio de Gran Canaria. Spotkanie, które odbyło się w ramach 12. kolejki La Liga, dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil. Pomimo braków bramkowych w pierwszej połowie, obie ekipy zaprezentowały widowiskową grę. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa, pokonując drużynę Atletico Madrid 2-1.

Relacja z meczu pomiędzy drużynami Las Palmas i Atletico Madrid

Wczorajszy wieczór na Estadio de Gran Canaria był pełen emocji, kiedy to drużyny Las Palmas i Atletico Madrid zmierzyły się w 12. kolejce La Liga. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, w wyniku zaciętej rywalizacji, która trzymała kibiców w napięciu do samego końca.

Spotkanie rozpoczęło się od wielu mocnych akcji obu drużyn, jednak w pierwszej połowie żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika. Jednak po przerwie, to Las Palmas wzięło sprawy w swoje ręce.

Pierwszego gola zdobył Kirian Rodríguez w 51. minucie, po asyście Alberto Moleiro. To otworzyło drogę do dalszych sukcesów gospodarzy. W 75. minucie Benito Ramírez podwyższył prowadzenie dla Las Palmas, wykorzystując asystę M. El Haddadi.

Niezłomne Atletico Madrid nie poddało się i zdołało zdobyć honorowego gola w 83. minucie, kiedy to Álvaro Morata wykorzystał asystę Rodrigo Riquelme.

Mecz nie obył się bez kontrowersji - sędzia Mario Melero Lopez musiał sięgnąć po żółte kartki, które otrzymali piłkarze obu drużyn. Rodrigo de Paul z Atletico Madrid zobaczył żółtą kartkę w 62. minucie, a kartki żółte dla drużyny przeciwników otrzymali również Stefan Savić i José María Giménez, obaj w 90. minucie.

Warto podkreślić wysoką intensywność i zaangażowanie obu drużyn, które walczyły o każdą piłkę do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie to jednak gospodarze cieszyli się z trzema punktami, które zapewniły im zwycięstwo. Następne mecze dla Las Palmas to spotkania z Osasuna, Real Betis oraz Getafe, natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Celtikiem, Villarreal oraz Mallorcą.