Spotkanie Real Sociedad vs Atletico Madrid zakończone wynikiem 1-2

Real Sociedad vs Atletico Madrid 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Real Sociedad i Atletico Madrid wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-05-22 20:00 na stadionie Reale Arena odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Real Sociedad a Atletico Madrid.

Gole strzelali: R. De Paul 50' 0-1 A. Griezmann Á. Correa 68' 0-2 Koke Jon Guridi 90' 1-2

Żółte kartki Real Sociedad: Robin Le Normand 13' Rafinha Alcântara 36' Mikel Merino 53' Portu 76'

Żółte kartki Atletico Madrid: Antoine Griezmann 45' Stefan Savić 90'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny sędzia meczu - Juan Martinez Munuera, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Real Sociedad zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Atletico Madrid podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą starcia, które tyczą się ligi La Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Robin Le Normand Antoine Griezmann niejednokrotnie zaserwowały własnym wiernym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zdarzają się ostre faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty czy bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite potyczki między graczami zdarzają się nader zaciekłe, nie często bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Real Sociedad i Atletico Madrid w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Reale Arena.