Spotkanie pomiędzy Atletico Madrid oraz Almeria na obiekcie Estádio Cívitas Metropolitano dnia 2023-04-16 16:30 - 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Atletico Madrid i Almeria zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-16 16:30 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Atletico Madrid oraz Almeria.

Gole strzelali: A. Griezmann 5' 1-0 Á. Correa Léo Baptistão 37' 1-1 A. Griezmann 43' 2-1 Y. Carrasco

Żółte kartki Atletico Madrid: Geoffrey Kondogbia -5' Marcos Llorente 77' Pablo Barrios 90'

Żółte kartki Almeria: Srđan Babić 28' Rodrigo Ely 49' Largie Ramazani 90'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Almeria:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Atletico Madrid zmierzy się już z Barcelona, następne spotkania z drużynami Mallorca oraz Valladolid. Kolejno natomiast Almeria podejmie Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Real Madrid.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi starcia w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Geoffrey Kondogbia Srđan Babić nieprzerwanie gwarantują swoim stałym fanom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy drużynami są nader zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że widowiska nie są warte uwagi. Natrafiamy na idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Z tego powodu warto oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Atletico Madrid i Almeria w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Estádio Cívitas Metropolitano.