Atletico Madrid vs Real Madrid, wynik spotkania - 3-1

Atletico Madrid vs Real Madrid, wynik 3-1.

Pierwsza połowa meczu między Atletico Madrid i Real Madrid zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-09-24 19:00 na obiekcie sportowym Estádio Cívitas Metropolitano rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 6. Zmierzyły się Atletico Madrid oraz Real Madrid.

Gole strzelali: Álvaro Morata 4' 1-0 Samuel Lino A. Griezmann 18' 2-0 Saúl T. Kroos 35' 2-1 Álvaro Morata 46' 3-1 Saúl

Żółte kartki Atletico Madrid: José María Giménez 45'

Żółte kartki Real Madrid: Luka Modrić 45' Ferland Mendy 67' Jude Bellingham 90'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny arbiter spotkania to Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Atletico Madrid stawi czoła Osasuna, następne spotkania z drużynami Cadiz oraz Feyenoord. Kolejno natomiast Real Madrid podejmie Las Palmas. Następne mecze zagra z drużynami Girona oraz Napoli.

Oddani kibice śledzą ekscytujące potyczki w lidze La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak José María Giménez Luka Modrić nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wiele przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz bramki, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między drużynami bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż są to potyczki usypiające. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Atletico Madrid i Real Madrid z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Estádio Cívitas Metropolitano.