Spotkanie Atletico Madrid kontra Sevilla dnia 2022-05-15 17:30 - 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Atletico Madrid i Sevilla wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-05-15 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Wanda Metropolitano odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 37. Zmierzyły się Atletico Madrid oraz Sevilla.

Gole strzelali: J. Giménez 30' 1-0 Y. Carrasco Y. En-Nesyri 85' 1-1 Óliver Torres

Żółte kartki Atletico Madrid: Mario Hermoso -5' Koke 89'

Żółte kartki Sevilla: Gonzalo Montiel 41' Nemanja Gudelj 72' Youssef En-Nesyri 86' Rafa Mir 88' Marcos Acuña 90'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid stanie naprzeciw Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Athletic Club oraz . Kolejno natomiast Sevilla z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, iż fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi La Liga. Składające się z zdolnych zawodników zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Mario Hermoso Gonzalo Montiel niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Walki między piłkarzami okazują się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż są to spotkania nużące. Stale natrafiamy na widowiskowe gole i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Atletico Madrid i Sevilla jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio Wanda Metropolitano.