Mecz Atletico Madrid - Cadiz zakończony wynikiem 3-2 dnia 2023-10-01 19:00 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Atletico Madrid i Cadiz wynik to 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2023-10-01 19:00 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Atletico Madrid a Cadiz.

Gole strzelali: Lucas Pires 12' 0-1 Chris Ramos Roger 27' 0-2 Á. Correa 32' 1-2 César Azpilicueta N. Molina 46' 2-2 Á. Correa 66' 3-2 Saúl

Żółte kartki Atletico Madrid: Koke 12'

Żółte kartki Cadiz: Roger Martí 39' Rubén Sobrino 90' Rominigue Kouamé 90'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny sędzia spotkania to Javier Iglesias Villanueva, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid stawi czoła Feyenoord, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Celta Vigo a Cadiz z Girona. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Sevilla.

Oddani kibice śledzą potyczki w lidze La Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Koke Roger Martí bardzo często zagwarantowały wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Ustawicznie zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, nieprzepisowe faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zażarte, rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki usypiające. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Atletico Madrid i Cadiz jak ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estádio Cívitas Metropolitano.