Atletico Madrid vs Villarreal, wynik spotkania - 3-1

W kolejce 13 La Liga doszło do spotkania pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Villarreal. Mecz odbył się na Estádio Cívitas Metropolitano, a wynik końcowy to 3-1 na korzyść gospodarzy. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, po przerwie Atletico zdominowało rywali, zdobywając dwa kolejne gole. Czy to oznacza, że "Rojiblancos" są gotowi do walki o mistrzostwo? Przekonamy się w kolejnych spotkaniach.

Relacja z meczu pomiędzy Atletico Madrid i Villarreal

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Villarreal był prawdziwym widowiskiem na Estádio Cívitas Metropolitano. Gospodarze zwyciężyli 3-1, dzięki czemu zanotowali cenne trzy punkty w La Liga. Mecz od samego początku był pełen emocji, a kibice nie mogli narzekać na nudę.

Początek spotkania należał do gości, którzy objęli prowadzenie po bramce zdobytej przez Gerarda Moreno w 20. minucie. Mimo tego, Atletico szybko odpowiedzieli, a Axel Witsel doprowadził do wyrównania tuż przed przerwą, wykorzystując asystę Antoine'a Griezmanna.

Druga połowa to prawdziwe show ze strony gospodarzy. Antoine Griezmann zapisał się na listę strzelców zdobywając bramkę na 2-1 po asyście Marcosa Llorente. Na pięć minut przed końcem meczu, Samuel Lino ustalił wynik spotkania na 3-1, wykorzystując podanie od Pablo Barriosa.

Mecz nie obył się bez kartek, a sędzia Francisco Hernandez Maeso ukarał żółtymi kartkami Étienne'a Capoue oraz Iliasa Akhomacha z drużyny przeciwnej. Swoje umiejętności pokazał także sędzia, który sprawnie prowadził spotkanie, nie pozwalając na zbyt dużo ostrej gry.

Po tym zwycięstwie, Atletico Madrid ma przed sobą trudne mecze z Mallorcą, Feyenoordem oraz Barceloną, natomiast Villarreal zmierzy się z Osasuną, Panathinaikosem oraz Sevillą. Bez wątpienia, obie drużyny zapisały się w pamięci kibiców jako zespoły, które dostarczają emocji i wspaniałych widowisk na boisku.