Dnia 2023-05-21 14:15 odbyło się spotkanie Atletico Madrid vs Osasuna zakończone wynikiem 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Atletico Madrid a Osasuna wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2023-05-21 14:15 na obiekcie sportowym Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz ligi La Liga kolejki 35. Zmierzyły się ze sobą Atletico Madrid oraz Osasuna.

Gole strzelali: Y. Carrasco 44' 1-0 A. Griezmann Saúl 62' 2-0 Á. Correa 82' 3-0 R. De Paul

Żółte kartki Atletico Madrid:

Żółte kartki Osasuna: Ante Budimir 28' Rubén Peña 65'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter spotkania - Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Atletico Madrid stawi czoła Espanyol, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz Villarreal. Kolejno natomiast Osasuna z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Girona.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Składające się z zdolnych zawodników zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Ante Budimir nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, wspaniałe gole czy asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają zajadłe, nie często zdarza się, iż są to mecze nie warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Atletico Madrid i Osasuna w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estádio Cívitas Metropolitano.